Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Dostawa i Płatności

DOSTAWA TOWARÓW

 

1. Sklep 101WIN prowadzi sprzedaż wysyłkową na terenie całego kraju.

Koszt wysyłki wynosi:

- za przedpłatą 27,90 zł
- za pobraniem 36,90 zł

Zamówienia bezpłatne :

- za przedpłatą :
* powyżej 399,00 PLN - wysyłka gratis


2. Towar wysyłany jest pod adres podany podczas rejestracji, adres składany podczas zamówienia lub adres wpisany w rubryce uwagi.

3. Czas realizacji zamówienia wynosi maksymalnie 5 dni roboczych od momentu wpłynięcia pieniędzy na konto.

4. Dostawy realizowane są przez firmę kurierską UPS.

5. W przypadku chwilowego braku zamówionego towaru w magazynie czas ten może się za zgodą Kupującego wydłużyć - w przypadku długotrwałego braku z Kupującym skontaktuje się sprzedawca oferując towar alternatywny.

6. Dokument zakupu (faktura VAT lub paragon fiskalny) jest w zależności od sposobu realizacji wysyłki, dołączany do przesyłki lub wysyłany pocztą w terminie do 14 dni.

7. Przed odebraniem przesyłki należy koniecznie sprawdzić stan opakowania. Jeśli opakowanie jest inne niż firmowe (widoczny napis "101win" z boku kartonu) lub zerwana jest taśma, albo przesyłka nosi jakiekolwiek ślady ingerencji z zewnątrz - należy odmówić przyjęcia przesyłki.

8. Sprawdzenie stanu i zawartości przesyłki przy odbiorze jest niezbędnym warunkiem uwzględnienia ewentualnych roszczeń Kupującego z tytułu uszkodzenia czy okradzenia przesyłki w transporcie.

9. W przypadku gdy zawartość przesyłki różni się od tej zamawianej, należy sporządzić protokół przyjęcia przesyłki z wyszczególnieniem zawartości i podpisem Kuriera. Będzie on następnie wykorzystany do spowodowania uzupełnienia bądź zamiany towaru tak, by był on zgodny z zamówieniem.

10. W przypadku, gdy opakowanie przesyłki nosi znamiona uszkodzenia należy nie przyjmować przesyłki i w obecności kuriera, sporządzić protokół szkody. Należy wtedy przesłać pisemną informację na adres e-mail info@101win.pl w terminie 3 dni od otrzymania towaru i odesłać towar w stanie takim jak dotarł wraz z fakturą i informacją o przyczynie zgłoszenia wraz z protokołem szkody, na koszt nadawcy (klienta).

11. Kupujący ma obowiązek poinformować osoby odbierające przesyłkę lub desygnowane do jej odebrania o regulaminie i zasadach odbierania przesyłek. Nie będą przyjmowane reklamacje z tytułu uszkodzeń które nie zostały stwierdzone podczas odbioru.

12. Nie będą odbierane żadne przesyłki wysyłane na koszt odbiorcy.


FORMY PŁATNOŚCI


1. Zapłata kartą kredytową, w terminie do 3 dni.

2. Przelew na rachunek bankowy.

3. Zapłata za pomocą mTransfer.

4. Zapłata za pomocą PayPal.

5. Zapłata gotówką przy odbiorze za pobraniem.


Zaufane Opinie IdoSell
4.78 / 5.00 239 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-03-29
Miła, profesjonalna, bardzo szybka obsługa.
2023-10-25
Było mi bardzo miło dokonać zakupu. Przyjemna i profesjonalna obsługa. Wino w bardzo dobrej cenie. Wrócę.
pixel